Dobrý Deň, vo ville Asanela sme spolu s rodinou strávili nádherné Vianoce 2020. Vila je krásna, útulná s nádhernými luxusnými prvkami. Vybavenie  je nadštandardné a myslím, že spĺňa potreby aj toho najnáročnejšieho hosťa. Prostredie je čarovné a majitelia neskutočne milí ochotní ľudia.  Určite sa čoskoro znovu vrátime.
Michal Chovan s rodinou

Definitely one of the most beautiful places I’ve visited in Slovakia. I was not expecting such a wonderful comfort. The cottage is located at a beautiful forest environment with a great view. Brand new equipment but still looks cozy and makes you feel at home.

Special thanks to wonderful people,the owners, who always made sure we have everything we need.

Highly recommended;)

Simona Jesenska
Táto chata je teda úplne iná liga. Luxusná zvonku a útulná zvnútra, nachádzajúca sa na krásnom mieste s este krajším výhľadom na hory. Osobne by som také vybavenie v chate teda nečakal, nič nám nechýbalo.Pohodlne sa tu vyspí aj viacčlenná rodina. Uz sa tešíme na ďalšiu dovolenku na Vašej chate.
Dakujeme:)
Ján Verbický

Na našom pobyte na chate sa nedá nič vytknúť. Prekrásny dizajn interiéru, super pohoda a krásne prostredie v prírode s výhľadom na hory. Veľmi oceňujem priestranný suterén, na svoje si prišli aj deti,ktoré mali na chate vlastný detský kútik.

Majitelia su velmi príjemní, čo sa v dnešnej dobe len tak nevidí. Klobúk dole, je vidiet, že si dali záležať na detailoch aby tu nikomu nič nechýbalo. Určite sa sem radi vrátime.

Janka a Drahuš
Kontaktiere uns
info@villaasanea.sk

Gerne beantworten wir Ihre Fragen oder Anregungen.
Wo finden Sie uns?


Stará Lesná 059 52, Slovensko

Ferienhausgebiet
Können wir helfen?

+421907932105

Wir sind auch telefonisch erreichbar. Anruf zwischen 9 und 17.